"Aktim Konteyner olarak, konteyner imalatı için ISO standartlarını uyguluyoruz. Fabrikamızda isteğinize göre standart boyutlarda üretim yapmaktayız. Dileyen müşterilerimiz için özel tasarım ve modifiye gibi imkanlarımız da mevcut."

PREFABRİK

Aktim Prefabrik olarak, yapılacak yerin zeminine beton atılmak suretiyle panel ve çelik üretiminden yapılan inşaatların ismine denir. Konteynerlar da yapılan tüm işlemler prefabrik de de yapılır. Konteyner ile prefabrik arasındaki fark , konteyner mobil olup, prefabrik sabit zemine yapıldığından belediye yada mülki amirliklerden gerekli izinlerin alınması gerekmektedir. Uzun ömürlüdür. Depreme dayanıklıdır.

Prefabrik

Bir sıkıntı halinde bölüm bölüm parça parça değiştirebilme özelliği mevcuttur.Yapılan inşaatların bire bir aynısı tek katlı iki katlı ve üç katlı olarak da yapılar yapılmaktadır. Ayrıca bu yapıların daha sağlıklı olabilmesi için çelik kontrüksiyon yapılara geçilmiştir. Çelik yapılar, prefabrik yapılara göre daha sağlam yapılardır. Her türlü kişinin bütçesine uygun yapılar mevcuttur.Aktim prefabrik olarak yurdumuzun istenilen bölgesinde her türlü prefabrik ve çelik yapılar yapmaktayız.İstenilen renge göre de yapıları boyamaktayız.

Müşteri memmuniyeti bizim vazgeçilmezimizdir.

konteyner,konteyner prefabrik,konteyner yapıları

Prefabrik Konteyner Fotoğrafları

prefabrik1 prefabrik1
prefabrik2 prefabrik2
prefabrik3 prefabrik3
prefabrik4 prefabrik4