KONTEYNER SİSTEMLERİ

Deniz yolu taşımacılığı dünyada ithalat, ihracat ve transit hacmi ile lojistikte en fazla yer tutan ulaşım ağı. Deniz taşımacılığı sanayi hammaddesini oluşturan büyük miktarlardaki yüklerin taşınmasını sağlıyor. Konteyner Sistemleri

Hava, kara ve demiryoluna göre dünyada en fazla kullanılan, ucuz ve hem güvenilir, hem zaiyatı az taşıma şekli. Liman ülkesi olan Türkiye’de hızla bu ulaşım ağının içerisinde yer almaya çalışıyor. Deniz yolu taşımacılığında en önemli unsur gemilerdeki konteynerler.

Konteyner SistemleriYüzlerce konteyner yan yana, üst üste bir görünüm sergilerken taşımacılıktaki katkısı çok büyük. İki tarafı kapaklı veya siparişlere göre değişen çeşitli konteynerler, son derece kaliteli malzemeden oluşturulmuş dayanıklı, sorunsuz bir sistem. 20 FT, 40 FT, 40 ve 45 HC konteyner sistemleri uluslararası taşımacılıkta en önde gelen seçenekler, deniz yolu konteynerleri sayesinde yük gemileri deniz taşımacılığında yapılan yatırımların karşılığını veriyor. Kiralık yük konteynerleri transit taşımacılıkta önemli avantajlar sağlıyor. Kiralık yük konteynerleri istenilen ölçülerde önemli avantajlar sağlıyor. Hizmet imkanları ile değişen kasa yapısı ve farklı modelleri kamyon, tır taşımacılığında alternatif oluyor. Her türlü ebatta değişkenlik sunulan bu konteynerler ticari hayatını sürdürmek isteyen firmalar için iyi bir örnek. Uygun fiyat seçeneklerinin olması, kullanışlı ve kalitesi ile teknolojik yük konteynerleri güvenilir olma özelliğine de sahip. Arıtılmış su kullanmak insanların yaşam alanlarından tutun da iş alanlarına kadar geniş bir kullanım ortamına sahip.

Su arıtma sistem konteynerleri ihtiyaç duyulan su miktarının belirlenmesi için ve ihtiyaç duyulan su hacmine göre tasarlanan, yer tasarrufu sağlayan bir sistem. Küçük bir alan kaplıyor ve son derece portatif, dış etkenlere, hava koşullarına göre dizayn ediliyor. Kendiliğinden izolasyonlu teslimi yapılırken, nakliyesi de zor değil.