"Aktim Konteyner olarak, konteyner imalatı için ISO standartlarını uyguluyoruz. Fabrikamızda isteğinize göre standart boyutlarda üretim yapmaktayız. Dileyen müşterilerimiz için özel tasarım ve modifiye gibi imkanlarımız da mevcut."

KONTEYNER

Aktim konteyner olarak çok çeşitli ebat ve ölçülerde muhtelif olarak, konteynerlar üretmekteyiz.

Konteynerlar hayatımızın bir parçası olup, son yıllarda çeşitli sektörlerin vazgeçilmez unsurlarından biri olmuştur. Bunlardan bazıları; ofis, yatakhane , yemekhane , şantiye , güvenlik kabini,wc-duş,atık konteyner , jeneratör konteynerlar, özel tasarım konteyner , demonte konteyner , iso yük konteynerları vs çeşitleri mevcuttur. Konteynerlar kullanıldığı her alanda hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Konteyner

Saç,kaynaklı,vidalı,sandwıch panel,vidalı gibi çeşitleri mevcuttur. Yalıtımlı yalıtımsız depo gibi yerlerde kullanılan çelik kontrüksiyondan üretilen malzemelerdir. İçleri pvc kaplıdır.Genel de yalıtımları strafor olup isteğe göre , taş yünü yalıtımlı ve betobanlı olarak da mevcuttur. 2 penceresi ve bir kapısı vardır. Her konteynerın mutlaka aydınlatma ve elektrik tesisatı mevcuttur. Ayrıca; her ölçü ve ebata göre üretim yapılmaktadır. Tek oda, iki oda ve 3 oda olarak çeşitler mevcut olup isteğe göre wc+tuvalet ve duş isteğe göre yapılmaktadır.

konteyner,konteyner modeli,konteyner modelleri,konteyner modellerimiz

Konteyner Örnekleri

konteyner1 konteyner1
konteyner3 konteyner3
konteyner4 konteyner4
konteyner5 konteyner5