İSO TANK KONTEYNER

İso tank konteynerleri taşımacılık sektörünün teknolojik sınır tanımadığı atılımlardan biri. Lojistik sektöründe ithalat ve ihracatın önemli bir ayağı hale gelen tank konteynerleri modern bir yapısı ile dikkat çekerek doldurma, taşıma ve boşaltma işlemini sorunsuz bir şekilde çözümlüyor. İso Tank Konteyner

Ekonomik alanda büyük desteği var. Taşımacılıkta harcamanın asgariye inmesini sağlayarak ticari hayatın pratikliğini, kaliteli sevkiyatı kolaylaştırıyor. Korunaklı, 10 noktadan kaynaklı, çelik veya titanyum yapı sistemi var. Sıvı ve gaz haldeki ürünler olduğu kadar, üst üste konması daha fazla tank konteyner taşınabilmesi için iskelet yapısı sağlam tutuluyor. Akıntı, bozulma, dış etkenlerden etkilenmemesi üzerine tasarlanmış tank konteynerleri akıcı ve dağılacak ürünler tanker ile kontrol altında tutulabilir.10 FT konteynerler havayolu taşımacılığının vazgeçilmezi.

Ticari ürünlerden, kimyasal ürünlere taşımacılıkta önemli bir yere sahip 10 FT konteynerler lojistikte en pratik kullanım alanı. Titanyum ve çelik destekli malzemeden yapılan konteyner galvaniz desteği ile birlikte paslanmaz bir yapıya sahip. Pratik ve küçük ölçülere sahip fakat iş hacmi verimli kullanılabilen konteynerler değerli eşyaların, teknolojik ürünlerin korunaklı bir şekilde zarar vermeden ve kolaylıkla ulaşımını sağlar. Yalıtımı iyi yapılan 10 FT konteyner su ve neme karşı da korunaklı.

İso Tank Konteyner

20 FT konteynerler ideal taşımacılık sisteminin önemli bir parçası. Sertleştirilmiş alüminyum, titanyum, çelik malzeme ile bütünlük oluşturuyor. Alüminyum kuru yük konteynerleri çelik yapımına göre daha ağır taşıma kapasitesine sahip. Çelik 20 FT konteyner ise daha büyük iç hacme sahip.

Gemi transit taşımacılığında özellikle tercih edilen konteynerler kara taşıtlarında da sıklıkla kullanılıyor. Ürünlerin sağlam, bozulmadan ulaşımını sağlayan 40 FT konteynerler tonaj olarak önemli avantajları var. Üst üste konulduğu halde mukavemeti sayesinde dayanıklılığı da söz konusu.