ATIK KONTEYNER

Aktim konteyner olarak son yıllarda değişen atık yönetmenliği uyarınca, tehlikeli,tehlikesiz ve kimyasal atıkların konteynerlar da saklama deposu olarak, kullanılmasına karar verilmiş olup, bizlerde atık yönetmenliğine uygun depolama konteynerlar üretmekteyiz. Atık Konteyner

Atık konteynerlar; tehlikeli,tehlikesiz,kimyasal, evsel,tıbbı,katı atık konteyner,depolama konteyner gibi çeşitleri mevcuttur.Bu konteynerları Aktim Konteyner olarak belgeli ve sertifikalı olarak üretmekteyiz.

Bu özellikleri atık yönetmeliğine göre yapılması, kullanılan tüm ürünlerin ex-proof malzemeden yapılması, kapılarının daha çabuk hareket edebilmesi adına çift tarafa sürgülü kayar kapı yapılması, tüm elektrik tesisatının ex-proof malzemeden yapılması, istenildiğinde içlerinin soğutma sistemiyle donatılması, tabanlarının delikli galvaniz saç ile kaplanıp sızdırma havuzunun galvaniz sacdan büküm olarak yapılıp isteğe göre raflı rafsız olarak üretilmesin, havalandırma sisteminin, menfezler yada fanlar yardımıyla sağlanması,içlerine yalıtım ve izolasyon yapılmasıdır.

Konteyner Ev

Ayrıca; kimyasal atık konteynerlar da yangın söndürücülü sistem de kullanılmaktadır.Biz de bu sistem full sistem olarak adlandırılmaktadır.

atık konteyner,atık konteynerleri,atık konteyner modelleri,atık konteynerlar

Atık Konteyner Fotoğrafları

atikkonteyner1 atikkonteyner1
atikkonteyner2 atikkonteyner2
atikkonteyner3 atikkonteyner3
atikkonteyner4 atikkonteyner4